Apie mus

Dažnai žmonės paklausia, kaip susikūrė „Žolelių magija“. Ir tuomet suprantu, kad ši magiška idėja jau senai gyveno ir tik mažos kibirkštėlės trūko, kad ji įsižiebtų ir pasirodytų visiems. Nors visada pirmuoju „Žolelių magijos“ žingsniu vadinu lemtingą susitikimą su gerb. žolininku farmakognostu Virgilijumi Skirkevičiumi. Būtent jis buvo tas žmogus, kuris padrąsino ir pritarė šios svetainės gimimui. Virgilijus Skirkevičius Kaune pradėjo vesti teminius seminarus žolininkams ir visiems besidomintiems lietuviškomis žolelėmis. Kiekvieno seminaro metu iš savo sukaupto žinių lobyno Virgilijus dalinosi neįkainojamais receptais. Tarp bedraminčių dalyvavo ir gerb. žolininkas Ramūnas Daugelavičius. Tai jis sugebėjo per Virgilijaus Skirkevičiaus seminarus užsirašytus receptus paversti vaistiniais mišiniais, kuriuos pirmiausia ir išbandė žolininkai, jų šeimos nariai, draugai ir pažįstami. Atsiradus poreikui įsigyti kokybiškai paruoštų lietuviškų kavų, arbatų ar vaistingųjų augalų mišinių, sukūrėme „Žolelių magiją“. Visa „Žolelių magijoje“ parduodama produkcija ruošiama žolininko Ramūno Daugelavičiaus ūkyje. Dalis vaistinių augalų mišinių gaminami pagal Virgilijjaus Skirkevičiaus receptus.

Žolelės renkamos tik užaugusios natūralioje aplinkoje, Lietuvos laukuose, miškuose, žolelių ūkyje. Džiovinamos natūraliai, apdorojamos rankomis. Visi receptai patikrinti ne vien protėvių bei laiko, bet ir gerb. žolininko, farmakognosto Virgilijaus Skirkevičiaus. Todėl įsigysite tik patikrintą ir sertifikuotą produktą. Visa produkcija pripažinta kaip tęsianti senąsias tradicijas, todėl yra sertifikuota pagal tautinio paveldo produkto ženklą.

Taip atsirado žmonėms poreikis nuolat įsigyti lietuviškų, kokybiškai paruoštų žolelių ir žolelių mišinių. Sukūrėme „Žolelių magiją“, kad būtu galimybė bet kada įsigyti kokybiškai paruoštų lietuviškų kavų, arbatų ar vaistingųjų augalų mišinių. Visa produkcija ruošiama žolininko Ramūno Daugelavičiaus ūkyje. Dalis vaistinių augalų mišinių gaminami pagal Virgilijjaus Skirkevičiaus receptus. Visi receptai per daugelį metų išbandyti paties gerb. Virgilijaus Skirkevičiaus. Todėl visada įsigysite tik patikrintą produktą.

„Žolelių magijoje“ parduodami produktai gaminami žolinino Ramūno Daugelavičiaus ūkyje.

Produkcija sertifikuota pagal tautinio paveldo produkto ženklą.