Kiaulpienių kava

7.00

Neturime

Sudėtis:

kepintos paprastosios kiaulpienės šaknys (lot. Taraxacum officinale).

Lietuviška kiaulpienė Rytų medicinoje minima pačių naudingiausių augalų šešetuke. Nėra vietos mūsų organizme, kur kiaulpienė nedarytu teigiamo poveikio.

Veikliosios medžiagos: kiaulpienėse gausu vitamino C, yra ir gyvybės palaikytojų vitaminų E ir A, ji turi geležies, kalcio, fosforo, daug inulino. Yra raminančio nervus vario.  Kiaulpienė savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų. Kiaulpienės naudingosios savybės pranoksta bet kokius lūkesčius. Ji iš tiesų turi unikalią sudėtį.

Paruošimas ir vartojimas:
1 a.š. kiaulpienių kavos užpilkite verdančiu vandeniu, uždengę palaikykite apie 3-5min. (kol kava nusės ant dugno). Pagal skonį galima pasaldinti medumi ar cukrumi, įpilti arbatinį šaukštelį kokosų (sojų, karvės) pieno ar grietinėlės.

Panaudojimas maistui: likusias nuo kavos minkštas šaknis naudokite maistui – tai puikus veikliųjų medžiagų šaltinis ir maisto papildas. Galima minkštus gabaliukus dėti į mišrainę, sriubas, troškinius, garnyrus.  Karštas šokoladas taps ypatingas, įdėjus šio produkto.

Pakuotės svoris: 100 g

Pakuotės kaina: 7 eur

X

Prekė įdėta!